Téma: Kubota KX101-2

Autor

Správa

David Stejskal

Členom od: 25. 05. 2017
Príspevkov: 6

22. august 2017 19:48:57

Zdarec, mam prozbu. Mam Kubotu KX101-2 . Bagr jsem koupil z nemecka abych neresil problemy a nejak me to nevyslo... O co se jedna, s bagrem pracuji treba 3 hodiny, vse v naprostem poradku, teplota ok, vse proste v pohode.. Potom z niceho nic zacne pri snizenych otackach (kdyz nepracuji ) kolisat volnobeh... Kdyz zacnu pracovat otacky se zvednou a bagr pracuje... Po nejake dobe me vypise na display chybovou hlasku AI motor break .... v tu chvili bagr pracuje v cca 1500 otacek (otocne kolecko na pridavani nereaguje) a kdyz mam zapnute volnobezne otacky pri necinosti skoci to na volnobeh a pak uz bagr neprida vubec.. Vypnu stroj, nastartuji nic..... Treba na paty pokus bagr nastartuji, drzi otacky ktere jsem nastavil, ale kolecko na pridavani otacek je nefunkcni, musim vypnout automaticky volnobeh a jedine takto dodelam praci.... no a aby to nebylo jeste uplne vsechno tak ho necham treba 5 minut stat, nastartuji ho, chybu to nepise a muzu delat zase nejakou dobu...Mel jsem to u cloveka ktery se tim zabíva, vse promeril, vse vypada v poradku...uz me z toho jebe, za kazdou radu budu velice rad... dekuji! ps: na obrazcich to je jednou v nemcine a jednou v anglictine...


David Bach

Členem od: 15. 06. 2019
Příspěvků: 2

25. jún 2019 11:13:18

Zdravím, mohu se zeptat jak jste tento problém vyřešil ? Prosím dejte co nejdříve vědět.
Mockrát děkuji.


David Stejskal

Členem od: 25. 05. 2017
Příspěvků: 6

25. jún 2019 11:43:42

Spatny kontakt u regulatoru otacek. Jebal jsem se s tim skoro rok, kdyby neco klidne zavolejte 736484631


Přidat příspěvek k tématu