Téma: JCB 818

Autor

Správa

Martin Sýkora

Členom od: 23. 11. 2018
Príspevkov: 1

17. január 2019 21:38:54

Zdravím potřebuju názor moc se v tehle technice nevyznám našel jsem inzerat na jcb 818 cca za 70000,- z Německa no nevím jestli je to podfuck tohle napsal onen pán :
Dobrý den,

JCB 818 jsou tu v Germany, a potvrďte, jak jsem uz řekl, náklady na doručení a manipulaci budou podporovány mnou.
Pro doruceni jsem použil firmu, která je pro mé město místní.
Jedná se o místní doručovací služby a já jsem ji předtím používala a byla jsem s jejími službami velmi spokojená.
Pracují v úschovně systému.
Pomocí císla sledování můžete zkontrolovat, zda je jcb v úschově a zda je transakce spuštena.
Pak budete s nimi kontaktováni na uložení platby do úschovy.
Platba se uskuteční přímo přepravní společnosti po vystavení faktury.
Platba se realizuje: 50% před odeslání a rozdíl se vyplácí po testování a ověřování.
Cena je s doručením a pojištění a také pro vás.
Po odeslání platby firmě budete pokračovat s doručením.
Budete mít 5 dní po datu příjezdu jcb na vyzkoušení a kontrole jcb.
Po celou dobu vaše platba zůstane v úschově společnosti Cdm-logistica.de (http://www.cdm-logistica.de).
Po uplynutí této doby je nutné, abyste je souhlasili s tím, že budete držet traktor a že mi provedete platbu.
Myslím, že jste pochopili, že je to pro nás oba bezpečná služba.
Pokud souhlasíte s mými podmínkami, pošlete mi prosím své jméno a adresu, aby bylo možné doručit zásilku.

potom sem mu napsal že bagr odvezu sám a došlo tohle ..

Dobrý deň,
Bergisch Gladbach , 51427, Dr-Lautz-Weg 21, Germany.
Musíte mi poslať svoje dodacie údaje, Pôjdem do prepravnej spoločnosti a uzatvorím s nimi zmluvu, ponechám JCB v úschove, a budem platiť poplatky za dopravu.
Prepravná spoločnosť vystaví faktúru, budete s nimi kontaktovať, obdržíte faktúru,
Musíte zaplatiť 50% lodnej spoločnosti,
Spoločnosť dodá JCB na vašu adresu
Máte 5 dní overenia a testovania
Ak sa rozhodneteJCB udržať, zaplatíte mu rozdiel
Ak sa rozhodnete, že JCB neudržíte, odveziem ťa JCB a vrátia všetky vaše platené peniaze.

Dakujeme za váš záujem,
Dietmar Müller


onen inzerát http://stavebni-stroje.tiptrucker.cz/bagr-rypadlo/jcb-jcb-818-prodej


Pavel Široký

Pavel Široký
Členem od: 14. 05. 2011
Příspěvků: 1180

17. január 2019 22:21:19

Dobrý večer. Já bych tomu věřil. Vypadá to solidně a 70 tisíc není moc. To nebude tolik bolet, když vás určitě ojebou.


Zbyšek Pantůček

Členem od: 31. 07. 2008
Příspěvků: 727

17. január 2019 22:29:48

big-smile


Alda .

Alda .
Členem od: 09. 07. 2007
Příspěvků: 920

18. január 2019 09:39:42

Můžu se na něco zeptat pane Sýkoro? Píšete,že se v technice moc nevyznáte,tak proč chcete koupit minibagr ? To by mě opravdu zajímalo.. big-smile To ty prachy radši pošlete mně,já vám za to vybagruju,co budete chtít big-smile


Pavel Široký

Pavel Široký
Členem od: 14. 05. 2011
Příspěvků: 1180

18. január 2019 16:14:10

Dobrý den. Já teda bych napsal panu prodejci toto. Pane. Netřeba stroj vozit až sem do ČR. Mám kamaráda Sergeje,co má partu dělníků na práci kousek od vás. Nabídl se, že stroj převezme a zaplatí i doveze. Pošlete adresu kde se může zastavit a stroj převzít. Zajímala by mě odpověď či reakce pana ,,prodejce''


Radek Vaculín

Radek Vaculín
Členem od: 11. 05. 2008
Příspěvků: 51

18. január 2019 17:09:27

100% PODVOD


Přidat příspěvek k tématu