Téma: Fermec 960

Autor

Správa

Jindřich Knobloch

Členom od: 02. 12. 2008
Príspevkov: 58

27. november 2010 16:52:15

Dobrý den,chci požádat o radu.Začal mi špatně brzdit Fermec.Po nastartování prošlápnu pedál až na podlahu,zlepší se to při zvýšených otáčkách a nebo až se to zahřeje jízdou.Je to nepravidelné.10 x zabrzdí po 11 nic.Tak místo abych brzdil tak šlápnu na plyn a teprve na brzdu.Předem děkuji

Jindřich


Lubomir Keckes

Lubomir Keckes
Členem od: 24. 03. 2008
Příspěvků: 116

27. november 2010 17:04:29

Vymeň si brzdovú kvapalinu(kedy si ju naposledy menil) Ja som mal podobný problém a po výmene kvapaliny problémy pominuli.


Jindřich Knobloch

Členem od: 02. 12. 2008
Příspěvků: 58

27. november 2010 23:54:14

Po pravdě má určitě přez 1100 mth.Tu výměnu chci také dělat,už mám měsíc koupený brzdový olej,ale stále nejsou lidi.Ten olej je docelá dražší.U olejářů mi řekli,že podle tabulek je to jinak obarvená hydraulika.Mě příjde jako když je nízký tlak v posilovači při nízkých otáčkách a studeném oleji.

Jindřich


Jindřich Knobloch

Členem od: 02. 12. 2008
Příspěvků: 58

29. november 2010 20:04:43

Tak olej v brzdách nový.A brzdí to pořád špatně.Občas to prošlápnu až na podlahu,jako když je to přímo otevřené.Ve vyšší otáčkách to brzdí.

Jindřich


Tomáš Rosecký

Členem od: 19. 08. 2021
Příspěvků: 4

21. august 2021 22:47:51

Zdravím, kupujeme Fermec 960 a napravo nad tou přístrojovkou je nějaká lišta s popiskama, ale u toho našeho kousku už na ni bohužel skoro žádný popisky nejsou. Chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo náhodou fotku té lišty, kde jsou všechny popisky vidět? Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli byste mi nemohli nějak popsat co který čudlík znamená a jak se používá, ať už čudlíky na přístrojovce vpravo nebo pod volantem. A vůbec, nebyl by někdo z vás, co tenhle traktorbagr máte, ochotný udělat mi nějaké školení co kde a jak funguje?

PS: A nemáte k tomu někdo náhodou český servisní manuál, nebo nějakou příručku kde bych se dozvěděl vic věcí o tom všem ovládání?

Díky moc a mějte se!

Tomáš


Přidat příspěvek k tématu