Téma: Koupil jsem smykem řízený nakladač CASE 430 :o(

Autor

Správa

Lukáš Bělka

Členom od: 31. 12. 2018
Príspevkov: 4

31. december 2018 15:37:42

Mám 2 minibagry -Takeuchi a Hitachi, nemůžu si na ně stěžovat (3 roky bez závad) prostě japonciomg))
Potřeboval jsem už ale koupit i smykáče. Do oka mě padl viz zmiňovaný CASE 430omg(
Jezdil a pohyboval se na testovací jízdě dobře a měl mít i nové naftové čerpadlo...….
Při prvním kšeftu po dvou hodinách práce začal chcípat, hlavně když jsem potřeboval ,,zakousnout" se do hromady hlíny, jako kdyby mu docházala nafta.
Dvakrát chcípnul, to jsem to ještě nastartoval a potřetí už nééomg(
Nádrž jsem vyčistil, palivovou cestu také, filtry vyměnil a nic, tři týdny stojím, ještě že to je teď kolem konce roku kdy se moc neděláomg)))
Já vím že tady o KEJSECH všeobecně moc není ale chtěl jsem se podělit o mém trápení a požádat tady nějakýho mechošeomg) o radu na co se zaměřit.
Koukal jsem že diskutér KEJSÁK je docela dost zběhlej v této značceomg)
Jestli to čtete pane kejsák a ostatní tak prosím...…….


Zbyšek Pantůček

Členem od: 31. 07. 2008
Příspěvků: 727

31. december 2018 16:34:16

Třeba střelím úplně mimo, ne/startování není moc popsaný, ale co uklepaný kabel nebo nějaké podávací čerpadélko?


Lukáš Bělka

Členem od: 31. 12. 2018
Příspěvků: 4

31. december 2018 17:02:43

Extra jsem to napojil do kanystru s naftou a přes podávací čerpadlo rovnou do hlavního čerpadla a nic.
A ani na sprej to moc nechce chytat.....


T.T.V. Nováček

T.T.V. Nováček
Členem od: 05. 03. 2015
Příspěvků: 38

02. január 2019 21:09:22

Case mají malé sítko v trubce těsně před vstřikovacím čerpadlem.

Nováček a synové


Lukáš Bělka

Členem od: 31. 12. 2018
Příspěvků: 4

03. január 2019 22:32:17

Tak sláva, problém naleznut a vzápětí hned vyřešen.
Byl špatný el ventyl na hlavním čerpadle, byl stále zavřený a neotvíral, tudíš pouštěl do vstříků
moc málo nafty a ta neměla takovou sílu a tlak aby otevřela vstřiky a zaprášila do válců.
Na tom hlavním čerpadle jsou 2 ty el ventyly a ten jeden který tam nemá až takový význam (řekli mě v BOSCH servisu) tak ten je pěkně přístupný a ten druhý který je hlavní a má velký význam tak je prvopohledem téměř ,,neviditelný" a špatně přístupný.
Vůbec jsme nevěděli že to má 2 el ventyly a špatný byl ten ,,neviditelný" hlavní a špatně přístupný. Cena 700Kč bez DPH. Za 1 hodinu opraveno.
Vždycky je to nějaká pí.ovina.
Jinak děkuji za pár rad od ,,místních" bagráků.
Vše nej do roku 2019


Přidat příspěvek k tématu