Téma: JCB 4CX 2013 alebo 2016

Autor

Správa

Jančiči Ján

Členom od: 01. 03. 2016
Príspevkov: 21

09. september 2019 22:54:40

Pozdravujem bagráci. Chcem sa spýtať na Váš názor, ktorý stroj by ste si kúpili? Model je rovnaký, jedná sa o JCB 4CX. Jeden je však bez AdBlue - rok výroby 2013 a druhý je rok výroby 2016 ale už s adblue. Ten starší je viac opotrebovaný - pravdepodobne robil ťažšiu robotu a ten druhý je vo veľmi dobrom tech stave. No a zase naopak keď otvorím kapotu motora na tom staršom tak tam je len motor a pár káblikov, ale keď otvrorím kapotu motora toho nového tak je to tam dosť napratané. Tak neviem sa rozhodnúť.. Poraďte prosím

Jančiči


Pavel Mach

Členem od: 06. 04. 2008
Příspěvků: 1851

15. september 2019 10:30:59

Čím vice elektroniky tim horší. Nedávno jsem měl půjčený 3cx který měl namotáno 1 200 hodin a trochu zklamání. Líbil se mi chod motoru který měl jemnější a tišší chod než původní. Super byla rychlost při přejezdech a ovládání patek kdy jen cvaknete a nemusíte držet když chcete aby vyjely až nahoru. Nevýhoda je že když nejsou až nahoře a chcete jen popojet tak to pípá. Ono tam stále něco pípá. Cca 3x za den si stroj postavil hlavu a zamrz. Nereagoval na nic a jediné co pomohlo byl cca 5 minut odpočinek. Servis chybu nenašel.... Ovládání ramene mi přišlo lepší. Každopádně být vámi hledám stroj který má výkon tuším 50 kw. Nemá močovinu a je jednodušší. Nižší výkon při práci nepoznáte ale odmění se vám super spotřebou a levným servisem. Jediné minus jsou pomalé přejezdy kde výkon chybí a nemá zámek měniče. Ale vzhledem k oblíbené hodinovce v které většina z vás dělá je to jedno protože to zaplatí stejně zákazník. A v ukole není kam chvátat....


Přidat příspěvek k tématu